Badania kierowców Tarnowo Podgórne

Nasza przychodnia medyczna oferuje badania kierowców w pobliżu Tarnowa Podgórnego. Mogą zgłosić się do nas zarówno osoby starające się o uzyskanie prawa jazdy, jak i kierowcy posiadający już doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych, a także operatorzy wózków widłowych czy sprzętu budowlanego. Badania lekarskie kierowców obejmują konsultację okulistyczną, pomiar stężenia cukru we krwi, a także psychotesty dla kierowców czy konsultację neurologiczną.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Tarnowa Podgórnego i chciałbyś sprawdzić swoją zdolność do prowadzenia pojazdów mechanicznych, zapraszamy do naszej przychodni. Posiadamy gabinety w Przeźmierowie oraz w Luboniu. Ich dogodna lokalizacja sprawia, że pacjenci mogą bez korków, a więc szybko i wygodnie dojechać na badania psychologiczne oraz inne badania lekarskie kierowców.

Oferujemy kompleksowy przegląd stanu zdrowia kierowcy, tak by zapewnić mu jak największe bezpieczeństwo na drodze. W naszej przychodni medycznej usytuowanej w pobliżu Tarnowa Podgórnego można liczyć na profesjonalną opiekę medyczną, a także korzystną cenę za wizytę. Zapraszamy!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego