Badania kierowców Stęszew

Zapraszamy przyszłych i obecnych kierowców do naszej przychodni Medycznej, w której wykonujemy szczegółowe badania kierowców, w tym testy psychologiczne dla kierowców czy kontrole okulistyczne. Nasze przychodnie są usytuowane w pobliżu Stęszewa. Dzięki tej dogodnej lokalizacji nie musisz jechać do lekarza, który przyjmuje w centrum Poznania, a tym samym możesz uniknąć korków i zaoszczędzić czas.

Współpracujemy z wykwalifikowanym i doświadczonym Psychologiem Transportu, który wykonuje badania dla wszystkich kierowców. Można zgłosić się do nas po zabraniu prawo jazdy, przed rozpoczęciem kursu prawa jazdy kategorii C,CE,D,DE, po wypadku czy będąc zawodowym kierowcą (np. kierowcy taksówek, ciężarówek czy autobusów). Psychotesty dla kierowców wykonywane są profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Jeśli mieszkasz w pobliżu Stęszewa i szukasz zaufanego miejsca, w którym mógłbyś poddać się tego rodzaju badaniom, zapraszamy do naszej przychodni medycznej.

Oferujemy korzystny cennik. W czasie jednej wizyty wykonujemy wszystkie niezbędne badania, a także oferujemy możliwość wykonania dodatkowych, takich jak EKG, spirometrięczy rentgen.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego