Centrum Rehabilitacji Med-Lux Przeźmierowo

Centrum Rehabilitacji Med-Lux rehabilitacja i fizjoterapia

Serdecznie zapraszamy do Centrum Rehabilitacji w Przeźmierowie, gdzie świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji medycznej i fizykoterapii.

W pełni wyposażone Centrum Rehabilitacji oferuje usługi z zakresu terapii manualnej, indywidualnej oraz metod specjalnych. W gabinecie rehabilitacji prowadzimy zajęcia z zakresu krioterapii, elektroterapii i laseroterapii. Specjalizujemy się również w hydroterapii, magnetoterapii i zabiegach z wykorzystaniem ultradźwięków.

Indywidualne podejście do Pacjentów

Indywidualne podejście do Pacjentów

Ponadto oferujemy diagnostykę fizjoterapeutyczną i profesjonalne konsultacje. Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci dobiorą indywidualny tryb leczenia. Rehabilitanci doradzą w doborze odpowiedniego zabiegu i programu ćwiczeń, zaznajomią Państwa z wiedzą dotyczącą sposobów leczenia Państwa schorzeń. Praktyczna fizjoterapia i rehabilitacja pozwoli na szybszy powrót do pełnej aktywności fizycznej. Ośrodek rehabilitacyjny w Przeźmierowie wykorzystuje najlepsze metody leczenia z zakresu fizjoterapii klinicznej.

Doświadczony zespół specjalistów

Jesteśmy podmiotem leczniczym utworzonym przez Med-Lux sp. z o.o. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych w ramach prywatnych ubezpieczeń, jak i odpłatnie. Posiadamy dwa Centra Medyczne: w Przeźmierowie i w Luboniu, współpracujemy z największymi prywatnymi ubezpieczycielami w Polsce.

Szeroki zakres usług

Centrum Medyczne Med-Lux istnieje od 2001 roku. Stale poszerzamy zakres świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną. Dysponujemy pełnym zapleczem diagnostycznym, co umożliwia nam sprawną i skuteczną diagnostykę pacjenta. Oferujemy pełną opiekę medyczną – od od konsultacji lekarza rodzinnego, poprzez usługi lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację po badania profilaktyczne medycyny pracy.

Od roku 2002 posiadamy stale odnawiany Certyfikat ISO 9001:2008.
Nasz cel to stałe podnoszenie jakości udzielnych świadczeń oraz zadowolenie klienta na każdym etapie usługi.

Oferta

Oferujemy:

  • trafną diagnozę – poprzez badanie i konsultacje fizjoterapeutów, którzy przeprowadzają z Państwem wnikliwy wywiad, zinterpretują wyniki dotychczasowej diagnostyki i określą rodzaj i stopień zaawansowania schorzenia
  • indywidualny program leczenia – fizjoterapeuci na określą możliwości działań i dobiorą odpowiedni zestaw ćwiczeń lub zabiegów
  • wspomaganie leczenia – działanie fizykalne umożliwiające szybszy powrót do zdrowia po urazach lub zabiegach poprzez zabiegii fizykoterapii
  • kontrolowanie postępów leczenia – stały nadzór i obserwacja reakcji organizmu i ewentualna zmiana sposobu leczenia
Oferta
NFZ
?

Aktualnie nie świadczymy usług w ramach NFZ. Czynimy wszelkie starania aby maksymalnie szybko zaoferować Państwu usługi na NFZ. Póki co zapraszamy do naszych wysokiej klasy specjalistów oraz do korzystania z naszych promocji.

Kontakt

Centrum Rehabilitacji Med-Lux

ul. Rynkowa 76
62- 081 Przeźmierowo

e-mail: med-lux@med-lux.poznan.pl

rejestracja on-line w ramach NFZ: uruchomienie 1 kwietnia.

tel.

61 8163901

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni